(مهم) اطلاعیه جدید در مورد نخستین کنفرانس ژئوتکنیک زیست محیطی
به اطلاع می رساند طبق تصمیم دبیران محترم کنفرانس، تاریخ های مهم کنفرانس جهت ارسال مقاله و ثبت نام فردی و گروهی تمدید گردید. لطفا برای اطلاع از تاریخ های جدید به صفحه تاریخ های مهم مراجعه فرمایید.
1397/02/04 ادامه مطلب


 اطلاعیه مهم در مورد تغییر زمان برگزاری کنفرانس
به اطلاع می رساند طبق تصمیم دبیران کنفرانس، با توجه به تداخل زمانی نخستین کنفرانس ملی ژئوتکنیک زیست‌محیطی با یازدهمین کنگره بین‌المللی مهندسی عمران در دانشگاه تهران و تغییر تاریخ کنفرانس عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام و بنا به درخواست پژوهشگران گرامی، زمان برگزاری نخستین کنفرانس ملی ژئوتکنیک زیست‌محیطی به 12 و 13 شهریورماه 1397 موکول گردید.
1396/10/28 ادامه مطلب


دانشگاه فسا را ببینید
برای مشاهده عکس های مربوط به دانشگاه فسا به گالری عکس واقع در "درباره کنفرانس" مراجعه کنید.
1396/07/02 ادامه مطلب


 شروع دریافت مقالات کامل و پایان مهلت دریافت چکیده تنها
با توجه به اینکه مهلت ارسال چکیده تنها به پایان رسیده است، کلیه دانشجویان، اساتید و عزیزانی که چکیده خود را ارسال ننموده‌اند و تمایل به ارسال مقاله خود دارند میتوانند مقاله کامل خود را تا تاریخ 30 دی ماه به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند. لطفا راهنمای نگارش مقاله کامل را از "منوی کاربران> راهنمای نگارش مقاله" مطالعه فرمایید.
1396/06/15 ادامه مطلب


 راهنمای تدوین چکیده
کنفرانس ملی ژئوتکنیک زیست‌محیطی از آثار علمی و پژوهشی در قالب های زیر استقبال می کند: Full Paper Review Paper Technical Note پژوهشگران گرامی می توانند در چارچوب محورهای کنفرانس آثار خود را به زبان فارسی و یا انگلیسی برای کنفرانس ارسال نمایند. راهنمای نگارش نقاله به زبان فارسی یا انگلیسی را از منوی کاربران مطالعه فرمایید.
1396/05/23 ادامه مطلب


آغاز به کار وب سایت و سامانه ثبت نام و دریافت مقالات
دانشگاه فسا مفتخر است که در اردیبهشت ماه سال 97 میزبان اولین کنفرانس ملی ژئوتکنیک زیست محیطی باشد. وبسایت پیش رو با هدف اطلاع رسانی، تسهیل فرآیند ثبت نام و ارسال مقالات و خدمات رسانی به مخاطبان کنفرانس ایجاد شده است.
1393/11/11 ادامه مطلب


  معرفی همایش
در سال های اخیر به منظور رشد اقتصادی هرچه بیشتر و پاسخ گویی به نیازهای مرتبط با افزایش جمعیت زیرساخت های بسیار زیادی ساخته شده اند که باعث مصرف منابع انرژی و ایجاد آلودگی های زیادی شده است. طی سال ها مطالعات و اقدامات بسیاری مانند ساخت خاکچال ها، مدیریت منابع آب، کنترل ریزگردها و غیره برای حل معضلات ایجاد شده صورت گرفته است. تجربه سال های اخیر نشان داد که هیچ کدام از رشته های مهندسی محیط زیست، مهندسی ژئوتکنیک و زمین شناسی، مدیریت منابع آب، علوم بیولوژیکی و ... به تنهایی توانایی حل مسائل موجود و پیش رو را نداشتند که این امر باعث پیدایش علم بین رشته ای ژئوتکنیک زیست محیطی شد. دانشگاه فسا در نظر دارد با فراهم کردن بستری مناسب به معرفی بیشتر این رشته و حل معضلات کشور بپردازد.
  محورهای همایش
اساتید، دانشجویان و محققان گرامی می توانند مقالات خود را در 4 دسته کلی زیر برای همایش ارسال کنند:
لیست کامل محورهای همایش را در اینجا (محورهای همایش) ببینید.

پایش و مدیریت ژئوزیست محیطی
توسعه‌ی پایدار و فن‌آوری‌های نوین
مدل‌سازی انتشار آلاینده‌های ژئوزیست‌محیطی
مکانیک خاک زیست‌محیطی


تا همایش ...

072
برگزار کنندگان
حامیان